неділя, 30 травня 2010 р.

Маленька подорож теплого, сонячного дня

Коли погода тепла і сонячна, важко залишатись вдома на вихідні – хочеться кудись на природу, поближче до зеленої травички, дерев, квітів і співу птахів. А ще хочеться вирушити у якусь, хоча б маленьку подорож, щоб по обидві сторони дороги пробігали калейдоскопом краєвиди – оповиті яскравим сонячним світлом та овіяні свіжим вітерцем.
Отак можна було б їхати довго, довго, не поспішаючи, щоб не пропустити усієї краси – яскравих, теплих кольорів та свіжих квіткових ароматів.
60 кілометрів від Івано-Франківська, уже в Тернопільській області є село Гнильче.
Природа у цих краях дуже красива, краєвиди просто заворожують. Село трошки віддалене від траси і нагадує більше невеликий хутір. З усіх сторін навколо села простягаються поля та ліси. А ще тут є ставки. Декілька з них зараз знаходяться в приватній власності – там розводять рибу. І ще є один ставок для загального користування. Вода у ньому кришталево чиста.
Тут завжди затишно і спокійно – можна хоть увесь день блукати серед мальовничої природи, з кожним кроком знаходити щось новеньке і цікаве.
Такий відпочинок легко влаштувати хоча б і кожних вихідних і перевага його у тому, що ніколи не набридає мандрувати і відкривати для себе раніше невідомі куточки, а їх у нашому регіоні дуже багато і кожен приваблює своєю особливою красою і відмінністю від інших.

О.М.

Дізнатись більше про цікаві місцинки на Rest.if.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар